Biodanza – czerwcowy warsztat

Biodanza

Zapraszamy 15 czerwca (sobota) w godz. 10.00-12.00 na warsztat Biodanzy – Biodanza to ruch, taniec i spotkanie w grupie, prowadzone muzyką.


Nie musisz umieć tańczyć, bo w Biodanzie nie ma choreografii ani kroków tanecznych. Jej istotą jest naturalny ruch, wynikający ze swobodnej ekspresji ciała. Podczas warsztatów Biodanzy uwolnisz siebie. Poczujesz przyjemność płynącą z poruszania się, przyjemność dzielenia się sferą wewnętrzną, wynikającą z przebywania z innymi ludźmi. Nie potrzebujesz partnera – Biodanza jest metodą doświadczaną w bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni w grupie.

Przeczytaj ten wpis>

Metodę Biodanzy opracował psycholog i antropolog z Chile Rolando Toro. Jej nazwa pochodzi od dwóch słów: „bios” (z greckiego życie) i „danza” rozumiana jako naturalny ruch pełen ekspresji. Sesja Biodanzy to blok specjalnie dobranych i zestawionych ćwiczeń, ściśle połączonych z muzyką, mających na celu wywołanie w uczestnikach pozytywnych emocji oraz poczucia dobrostanu. Biodanza jest metodą doświadczana zawsze w grupie, w bezpiecznej, wspierającej przestrzeni tak, aby każdy uczestnik mógł w zaufaniu eksplorować swoje potencjały, budować i wzmacniać swoją relację z grupą. Biodanza jest metodą niewerbalną, aktywizującą prawą półkulę mózgu. To metoda progresywna – stopniowo dająca uczestnikom “narzędzia” do zmiany, poprzez bodźcowanie pozytywnych aspektów. Dzięki regularności i progresywności zajęć efekty Biodanzy są trwałe i z łatwością przenoszone z sali ćwiczeniowej do realnego życia uczestników.

Szczegóły

Cena: 90 zł
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto: 84 1050 1070 1000 0090 8136 6065 z dopiskiem „Biodanza”. Osoby, które chcą otrzymać fakturę, prosimy o przesłanie danych na kontakt@pauzaprojekt.pl. Zapisy:

Zabierz ze sobą koniecznie

  • Coś do picia.
  • Wygodny, lekki strój
  • Ćwiczymy boso lub w skarpetkach antypoślizgowych.

Zajęcia poprowadzi: Agata Serdyńska, w ramach praktyki Szkoły Biodanzy IBF w Polsce, w superwizji u Micaeli Bianco i Agnieszki Sut.

O Biodanzie przeczytasz na stronach: tutaj i tutaj


Tagi: