O NAS

PAUZA NARODZIŁA SIĘ Z PRZEKONANIA, ŻE ZDROWIE – W UJĘCIU PSYCHOFIZYCZNYM, CZYLI CIAŁA, UMYSŁU I RELACJI – JEST WAŻNE.
TO JAK FUNKCJONUJE NASZE CIAŁO JEST POWIĄZANE Z TYM, JAK SIĘ CZUJEMY, A NASZE ZDROWIE PSYCHICZNE MA ZWIĄZEK Z KONDYCJĄ NASZEGO CIAŁA I JAKOŚCIĄ RELACJI Z INNYMI LUDŹMI.

Twoje ciało słyszy wszystko,
co mówi Twój umysł.

Naomi Judd

Oferta Pauzy jest skierowana do wszystkich, którzy chcą – niezależnie od wieku – prowadzić szczęśliwe życie. W gabinetach psychoterapeutycznych, psychologicznych, fizjoterapii, masażu i innych oraz na zajęciach grupowych spotkasz się z profesjonalizmem, życzliwością
i szacunkiem. Jeśli chcesz czuć się dobrze w swoim ciele, doświadczać wewnętrznego spokoju, zachowywać radosne relacje z innymi ludźmi i odkrywać cudowności świata…

PAUZA – MIEJSCE Z DUSZĄ

PAUZA mieści się w budynku na rogu ulic Piastowskiej i Mieszka I w Bielsku-Białej. Pierwsze wzmianki o jego istnieniu sięgają 1912 r. Od tego czasu upłynęło ponad sto lat. Dom był świadkiem wielkiej i małej historii. Tak jak zmieniały się pory roku i krajobraz za oknem, tak przychodzili i odchodzili ludzie. Wierzymy, że żyło się im w tym domu dobrze – czujemy tu dobrą energię.

Wszystko otwiera się i zamyka w każdej chwili.

Natalia de Barbaro

Z szacunku do dawnych mieszkańców, zachowaliśmy odkryte podczas remontu przedwojenne kafelki, odnowiliśmy dębowy parkiet i stylową schodową barierkę. Zachowanie historycznego charakteru budynku odbyło się przy jednoczesnym dostosowaniu go do współczesnych wymagań, takich jak: rekuperacja, klimatyzacja pomieszczeń czy toalety wygodne dla osób z niepełnosprawnością. Teraźniejszość współgra tu z przeszłością, bo dom pamięta czas, który przeminął i ludzi, których tu nie ma. Cieszymy się, że jesteśmy częścią jego historii.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią historii jego mieszkańców.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wynajmujemy urządzone gabinety na połowy dnia osobom z wykształceniem psychologicznym, fizjoterapeutycznym, psychoterapeutycznym i psychodietetycznym, którym bliskie jest holistyczne podejście do zdrowia.

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA, WARSZTATY I SPOTKANIA O TEMATYCE WPISUJĄCEJ SIĘ
W FILOZOFIĘ ZDROWIA I ROZWOJU OSOBISTEGO.

Centrum
Bielska-Białej

Bezpłatny parking

Wieszaki, kuchnia, łazienki

Wyposażenie

Sala do zajęć
i warsztatów

Gabinety psychologiczne
i psychoterapeutyczne

Gabinety fizjoterapii
i masażu

Kuchnia

Łazienka

Klatka schodowa

SKONTAKTUJ SIĘ

Jolanta Kajmowicz-Sopicka

jola@pauzaprojekt.pl
Tel.: +48 600 382 894

Absolwentka zarządzania (2001) i psychologii (2021). Ukończone kursy i programy socjoterapii, pomocy psychologicznej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. 20 lat doświadczenia w koordynowaniu projektami edukacyjnymi i społecznymi oraz zarządzaniu zespołami. Założycielka Pauzy.