Żyć swoim życiem – spotkanie z Natalią de Barbaro

spotkanie z Natalią de Barbaro

Rozpoczęły się zapisy na spotkanie w realu z Natalią de Barbaro, znaną psycholożką, poetką i autorką bestsellerowych książek, m.in. “Czułej przewodniczki. Kobieca droga do siebie” oraz “Przędzy. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności”.

15 marca 2024 r., godz. 18.00-20.00, Pauza przy ul. Piastowskiej 52 w Bielsku-Białej.


Co to znaczy „Żyć swoim życiem”? Czyim życiem żyjemy, kiedy nie żyjemy swoim? Jak to się dzieje, że siebie samą porzucamy? I, przede wszystkim, jak odzyskać utracone kawałki siebie?W rozmowie z Natalią de Barbaro poszukamy wspólnie własnych odpowiedzi na te i inne pytania.

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które szukają odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”.

W rozmowie dla ,,Zwierciadła” mówi, że kobiety, które spotyka, mają często poczucie, że żyją nie swoim życiem. Niby robią to, co chcą, niby czują się spełnione, ale coś im w środku mówi, że to nie do końca jest ich droga.

Dlaczego grasz rolę, które wcale Ci nie odpowiada? Dlaczego nie uznajesz swoich potrzeb za ważne? Dlaczego tak surowo się oceniasz? Czy jesteś zadowolona z barw i faktur, z których utkana jest Twoja codzienność?

Jeśli chcesz zrobić krok na drodze do wolności bycia sobą, zapisz się na spotkanie z Natalią de Barbaro.


Zarejestruj się na spotkanie. Liczba miejsc ograniczona.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata na konto: 84 1050 1070 1000 0090 8136 6065 z dopiskiem „Spotkanie z Natalią de Barbaro 15.03.2024 r.”
Osoby, które chcą otrzymać fakturę, prosimy o przesłanie danych na kontakt@pauzaprojekt.pl.

Cena:
– 290 zł do 31.12 lub do wyczerpania miejsc
– 340 zł – od 01.01.2024 r. do 15.03.2024 r. (lub wyczerpania  miejsc)

Natalia de Barbaro

Natalia de Barbaro – Psycholożka, autorka książki “Czuła Przewodniczka”, “Przędza” oraz zbioru wierszy “Krwawnik, mniszek, ułudka”. Prowadzi autorskie warsztaty Własny Pokój , Dzikie Dziewczynki oraz Czułe Struny. Jej książka “Czuła Przewodniczka” wydana pod koniec lutego 2021 r. została bestsellerem roku EMPIK w kategorii “Rozwój Osobisty” i będzie wydana w dziewięciu krajach (Brazylia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Litwa, Słowacja, Portugalia, Niemcy). Laureatka wielu nagród.