EMOCJE w życiu i aromaterapii | Ciało&Umysł

Emocje w życiu i aromaterapii

Wyjątkowe warsztaty łączące emocje w życiu oraz aromaterapii.
ZAPISY: Zapisy ruszają 15 grudnia!
Wyślij do nas maila ze zgłoszeniem swojego udziału na adres: adakupczak.naturoterapia@gmail.com

Otrzymasz solidną porcję wiedzy, jak i praktyki. Ale, przede wszystkim otrzymasz niedzielny czas tylko dla siebie – na zatrzymanie się w tematyce emocji i aromaterapii.

Warsztaty składają się z dwóch części: części psychologicznej na temat emocji w naszym życiu i części aromaterapeutycznej przedstawiającej rolę olejków eterycznych w kontekście emocji i stresu. To wszystko w towarzystwie ciepłej, zimowej herbaty i zdrowych przekąsek.

Szczegóły

15 stycznia 2023 r.
godz. 10.00-15.00
PRZEDSPRZEDAŻ do 20 grudnia w niższej cenie: 200 zł. Od 21 grudnia obowiązuje regularna cena: 250 zł.
Ilość miejsc ograniczona! Jak zarezerwować miejsce? Napisz do nas maila na adakupczak.naturoterapia@gmail.com z informacją o chęci udziału w wydarzeniu, a w odpowiedzi wyślemy Ci dane do wykonania zapłaty. Otrzymanie wpłaty gwarantuje miejsce na warsztatach.


CZĘŚĆ 1: Emocje w życiu

Emocje towarzyszą nam na co dzień. Czasem przynoszą wyjątkowo przyjemne chwile, a momentami zupełnie przeciwnie. Kluczem jest jednak to, by emocje z uważnością rozpoznawać, prawidłowo interpretować i nauczyć się traktować je jak drogowskazy, które będą stanowić dla nas wsparcie na co dzień.

W tej części spotkania:
• znajdziesz przestrzeń na zatrzymanie się i zastanowienie się nad istotą własnych emocji
• zrozumiesz połączenie między emocjami i stresem
• dowiesz się jak emocje wpływają na Twoje myśli i zachowanie
• dowiesz się jak regulować własne emocje na co dzień i przy tym lepiej radzić sobie z codziennym stresem

Będzie teoria, która pomoże Ci oswoić się z emocjami i po prostu je lepiej poznać. Będzie także praktyka, podczas której odczarujemy trudne emocje, nauczymy się je rozróżniać i regulować w stresie.
Tą część zakończymy spokojną medytacją mindfulness na ukolejnie emocji.


CZĘŚĆ 2: Emocje w aromaterapii

Zastanawiałaś się kiedyś, jaką rolę odgrywa zapach w Twoim życiu? Ile zapachów jest w stanie zapamiętać Twój mózg?
Jak zapach może wpływać na przywoływanie wspomnień i w jaki sposób może wpłynąć na Twoje samopoczucie?
Olejki eteryczne to wyjątkowe substancje zawarte w roślinach, które w ciągu kilku minut wchłaniają się do krwiobiegu, a po około 15 minutach docierają do komórek Twojego ciała i zaczynają na nie oddziaływać dając efekt terapeutyczny.

W tej części spotkania poznasz aromaterapię, która wspiera Twoje emocje i niweluje stres przynosząc ukojenie. Będzie… trochę teorii: dowiesz się, czym są olejki eteryczne, jak działają i jak je zastosować, oraz… jeszcze więcej praktyki! Wykonamy osobistą mieszankę olejków eterycznych na wybrany stan emocjonalny, którą zabierzesz ze sobą do domu.

POZNAJ NAS! Prowadzące – Angelika i Ada

Prowadząca część 1:
Angelika Żuralska. Certyfikowana trenerka, Coach. Absolwentka studiów „Uważność i Współczucie”, obecna studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Moją specjalizacją jest mindfulness & wellbeing – pokazuję jak bardzo ważne w naszych codziennych działaniach jest zadbanie o własną sferę dobrostanu i równowagę. Pokazu-ję metody, które pomagają w redukcji stresu, wprowadzeniu spokoju w swoją rutynę. Edukuję na temat podstaw biologicznych i psychologicznych naszego dobrostanu, bo wierzę, że dobre zrozumienie pomaga efektywnie wdrażać korzystne i trwałe zmiany w życiu. Pracuję w oparciu o metody rozwojowe, coachingowe oraz mindfulness. Bazuję także na psychoedukacji.
Znajdziesz mnie: www.przestrzen.in, @przestrzen.in

Prowadząca część 2:
Ada Kupczak. Naturoterapeutka, specjalistka dietoterapii, pedagog.
Bliskie jest mi holistyczne podejście do zdrowia i dbania o swój dobrostan. Pomagam kobietom w sposób naturalny zadbać o swoje hormony, zredukować stres i zaopiekować się emocjami. Uczę, w jaki sposób zacząć korzystać ze wspierającej mocy aromaterapii.
Prowadzę pacjentki indywidualnie, tworzę kursy i szkolenia z zakresu aromaterapii, dbania o swój dobrostan i hormony. Organizuję warsztaty i zajęcia praktyczne dla kobiet z aromaterapii i mindfulness.
Znajdziesz mnie: www.adakupczak.pl, @ada.kup

Tagi: