Holistyczne terapie dla ciała i umysłu

Joanna Wantuch

Zapraszamy do gabinetu Asi Wantuch, która korzysta z możliwości, jakie daje biodynamiczna terapia czaszkowo-krzyżowa.


Zapisz się: +48 512 112 840

Sesja SPOKÓJ I OBECNOŚĆ z elementami biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej

Biodynamiczna terapia czaszkowo-krzyżowa opiera się na pracy z rytmem płynu mózgowo-rdzeniowego, który jest jednym z trzech rytmów w naszym ciele. Wywodzi się z osteopatii, jest to terapia wielowymiarowa. Pierwotnym Oddechu Życia jako mądrości ciała, która ma w sobie matrycę uzdrawiania. Oddech Życia jest pierwotną formą energii życiowej, która wspiera wszystkie procesy funkcjonalne w naszym organizmie i odpowiada za ich regeneracje i odnowienie.

DOTYK WDZIĘCZNOŚCI to spotkanie z Wdzięcznością i Intencją, dzięki któremu połączysz to co najważniejsze dla umysłu, ciała i duszy.

Dowiesz się czym jest energia wdzięczności? Jak ją praktykować? Jak utrzymywać w ciele i umyśle! Jak wdrażać do swojego życia, żeby doświadczać obfitości i wychodzić z poziomu braku. Intencja- co to właściwie oznacza? Jak z niej korzystać, żeby otrzymywać to czego pragniemy w życiu. Nauczysz się prawidłowo formułować intencję. Poprzez ćwiczenie z ciałem z elementami biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej i koherencje serca, uświadomisz sobie swoje zasoby, otworzysz się na energię wdzięczności i obfitości.