“Miejski relaks” – warsztaty dla urody ciała i spokoju umysłu

warsztaty dla urody

Termin: 17 i 18 grudnia. Prowadzi: Agnieszka Mołdysz

Miejski relaks

Miejski relaks to 3 odrębne warsztaty przygotowane w celu zadbania nie tylko o nasze ciało czy twarz, ale także o umysł, zwłaszcza w tym przedświątecznym, zabieganym czasie.

 • Warsztaty z automasażu twarzy szyi i dekoltu wykończone tejpingiem estetycznym twarzy to te, które cieszą się największym zainteresowaniem. Uczymy się na nich, jak zadbać o swój młody wygląd, zdrowie tkanek oraz jak przedłużyć efekty masażu za pomocą taśm do kinesiotapingu estetycznego.

  Dzięki automasażom zredukujesz obrzęki, zmniejszysz widoczność zmarszczek mimicznych, zwiększysz witalność i elastyczność skóry, obniżysz napięcie mięśniowe, które może powodować asymetrię twarzy. A co najważniejsze, poprawisz wygląd twarzy, szyi i dekoltu oraz samopoczucie.

  17 grudnia, 10.00-13.00: 169 zł
  (w cenie warsztatów dostęp do filmików w zamkniętej grupie na FB oraz taśma do samodzielnego tejpowania, którą weźmiesz ze sobą do domu)

 • Warsztaty z estetycznego tejpingu ciała to podstawowa wiedza na temat taśm, która pozwoli Ci go stosować w domu, od przygotowania taśm po aplikację i ich zdjęcie. 8 aplikacji na obszar brzucha, ud, łydek i ramion stanowić będzie wsparcie w walce z obrzękami, celulitem czy brakiem jędrności skóry.

  17 grudnia, 14.00-16.30: 250 zł
  (w cenie warsztatów dostęp do filmików w zamkniętej grupie na FB oraz taśma do samodzielnego tejpowania, którą weźmiesz ze sobą do domu)

 • “Przyjaciółki do spółki” to warsztaty z relaksacyjnego masażu twarzy i głowy, gdzie uczestnicy będą wykonywać masaże w parach.

  Do tych warsztatów zachęcam wszystkich, pary, małżeństwa oraz koleżanki.

  Nazwa “Przyjaciółki do spółki” nie jest przypadkowa. Na twarzy i głowie znajduje się wiele receptorów, za których pośrednictwem jesteśmy w stanie wyciszyć ciało, przynieść mu błogi relaks i ukojenie. Masaż ten z powodzeniem można wykonywać w domowym zaciszu, a być może stanie się on początkiem zupełnie nowej, fascynującej przygody w pracy z dotykiem, który ma w sobie ogromną moc.

  18 grudnia, 10.00-16.00: 250 zł/za 2 osoby

Zapisy: agnieszka.moldysz@o2.pl; 668 297 106