Nowość: gabinet Happy Hormone Nutrition  – Terapia Żywieniowa

Zapraszamy do gabinetu Marzeny Pitchford Happy Hormone Nutrition  – Terapia Żywieniowa w poniedziałki w godz. od 15.00 do 22.00.

Zapisy na konsultację: Marzena@happyhormonenutrition.com,

Pokazuje kobietom z zaburzeniami hormonalnymi, jak korzystać z odżywiania i medycyny stylu życia, aby odzyskać kontakt ze swoim ciałem i żyć w zdrowiu pełnym energii i witalności.

Jako terapeutka żywieniowa specjalizująca się również w endometriozie pomaga kobietom zmniejszyć ból, wzdęcia („endo belly”) i problemy związane z niepłodnością bez restrykcyjnych diet i dodatkowego stresu.

Wierzy w indywidualne podejście do zdrowia, a nie w jedną dietę lub suplement, który pozbędzie się wszystkich objawów.
Więcej>

Marzena Pitchford

Marzena Pitchford

Posiada dyplom Terapeutki Żywieniowej (Nutritional Therapist) w The College of Naturopathic Medicine w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Dodatkowe kursy w kierunku endometriozy ukończyła  w Integrative Women’s Health Institute. W 2023 zaczęła studia podyplomowe na University of Portsmouth z Terapii Żywieniowej (Nutritional Therapy) i na Uniwersytecie Jagiellońskim z Dietetyki Klinicznej.

Od 3 lat pracuje głównie z kobietami, które zmagają się z endometriozą. Wspiera kobiety w przywracaniu hormonalengo zdrowia w chorobach tarczycy, policystycznych jajnikach, insulinooporności czy perimenopauzie.

+48 503 716 131