Sesja oddechowa połączona z koncertem relaksacyjnym

Monika Borko

Zapraszamy na sesję oddechową połączoną z koncertem relaksacyjnym 16 lipca o godz. 17.00.

Zapisy: Monika 48 664 714 687 i Magda +48 788 001 661 Cena: 120 zł


O sesji

Podczas sesji oddechowej (metoda DMCO) masz możliwość bycia w pełni obecnym w danej chwili, dania sobie pozwolenia na subtelne rozpuszczanie emocji i napięć w oddechu, w poczuciu bezpieczeństwa.

Struktura sesji opartej na metodzie DMCO składa się z 5 odrębnych faz:
1. Faza Otwarcia – zawiera wprowadzenie do sesji, przekazanie podstawowych informacji dotyczących przebiegu sesji DMCO oraz skontaktowanie się z własnych oddechem podczas prowadzonej medytacji;
2. Faza Ucieleśnienia (Embodied Breath Meditation) – zawiera zbudowanie wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa w ciele poprzez połączenie ruchu wraz z oddechem;
3. Faza Transformacji – zawiera pracę z głębokim połączonym oddechem, podczas której uczestnik/uczestniczka kontaktuje się w poczuciu bezpieczeństwa ze sobą i swoimi emocjami;
4. Faza Integracji – zawiera integrację procesów zainicjowanych w poprzednich fazach sesji oddechowej oraz stabilizację poziomu fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i energetycznego;
5. Faza Zamknięcia – zawiera stworzenie przestrzeni na domknięcie całego procesu oraz na możliwość podzielenia się doświadczeniem.

  • Każda faza zostanie szczegółowo przedstawiona podczas naszego spotkania. Każdy kolejny krok podczas sesji będzie prowadzony i będzie można za tym podążać.
  • Przeciwwskazania: fakt występowania problemów ze zdrowiem lub brania leków należy zgłosić do prowadzącej przed sesją.


Po sesji oddechowej zapraszamy na harmonizujący koncert relaksacyjny mis tybetańskich, gongu, bębna i wielu innych instrumentów.


Wszystko jest wibracją – wystarczy, że się na to otworzysz.

Korzyści, jakie możesz u siebie zaobserwować po spotkaniu:
• równoważący wpływ praktyki na układ nerwowy;
• długofalowo – mniejsze odczuwanie niepokoju i depresji, mniejsze odczuwanie przewlekłego bólu i fizycznego dyskomfortu, likwidacja napięcia nagromadzonego w mięśniach;
• pojawienie się poczucia bezpieczeństwa, uczucia zadowolenia, radości, spokoju;
• zwiększenie koncentracji i energii życiowej, zwiększenie witalności i żywotności;
• poprawa jakości snu;
• uruchomienie procesów samoleczenia w ciele, umyśle i duszy poprzez poszerzenie świadomości i nadanie uwagi na to co się dzieje wewnątrz siebie.
Prowadzące

Monika Borko

Od czterech lat z pasji rozwija praktyki oddechowe i pragnąc dzielić się swoimi doświadczeniami, od 2022 roku prowadzi indywidualne i grupowe sesje oddechowe w projekcie In One Breath. Obecnie po ukończeniu praktyki certyfikacyjnej po kursie instruktorskim u Dariusza Małojło. Pogłębia relację ze sobą i udoskonala swój warsztat w Szkole Cichych Ustawień Rodzin Gerharda Walpera poprzez zdobywanie doświadczeń z zakresu metody cichych ustawień rodzin według Berta i Sophie Hellinger. Jej celem jest pomagać i wspierać Ludzi w skutecznym odkrywaniu świadomego oddechu, dzięki czemu mogą doświadczać równoważącego wpływu praktyki na własny układ nerwowy.

Magda Karasiewicz

Pasjonatka instrumentów intuicyjnych z dużą wrażliwością emocjonalną i
dźwiękową. Pochłonięta tematyką terapii
dźwiękiem w rożnych kulturach świata i
oddziaływaniem dźwięków na ciało, umysł
i ducha oraz wpływem dźwięku na
świadomość człowieka.
Z wykształcenia fizjoterapeuta, masażysta.
Posiadam II stopień Reiki oraz
uprawnienia do stosowania Metodyki
Strategicznej Polistymulacji od 2020r. a w
tym: masaż relaksacyjny dźwiękiem,
terapia misami dźwiękowymi,
polistymulacja w masażu, techniki masażu
w przedszkolu i szkole, wykorzystanie
monochordu w masażu i grupowych
zajęciach, prowadzenie dźwiękowych
zajęć relaksacyjnych z gongiem,
kreatywne zabawy dźwiękowe.

Szczegóły

  • Czas trwania całej sesji wraz z koncertem to 3 godziny.
  • Wystarczy, że ubierzesz luźne, wygodne ubranie i zabierzesz ze sobą termos z ulubionym napojem. Możesz wziąć również maskę/opaskę na oczy, jeżeli uważasz, że to pomaga Ci podczas wykonywania praktyki.
  • Na miejscu będziesz mieć zapewnione wszystko, czego potrzebujesz: przestrzeń, koc, poduszkę, wygodną karimatę, wodę, herbatę.
  • Przed sesją warto też zastanowić się, z jaką intencją chcesz pracować. Może to wzmocnić Twoją zdolność do urzeczywistnienia emocjonalnej jakości spraw, nad którymi chcesz pracować czy też konfliktów, które pragniesz rozwiązać.
  • I najważniejsze – przygotuj wewnętrzne zaufanie.