Warsztat ,,Ja – CAŁOŚĆ – więcej niż suma części”

Zapraszamy 29 czerwca na pierwsze z cyklu spotkanie warsztatu ,,Ja – CAŁOŚĆ – więcej niż suma części”. Prowadzi psycholożka Hanna Drabek.

W kameralnej atmosferze i bezpiecznej przestrzeni możesz poznać metodę pracy doświadczeniowej, jaką są ustawienia systemowe. Na pierwszym spotkaniu nie będziemy jednak wchodzić głęboko w historie rodowe, ale pracować na aspektach osobowości/emocjach, co nie znaczy, że nie pojawią się pewne wglądy dotyczące relacji w systemie rodzinnym. Kolejne spotkania z cyklu będą możliwością do podjęcia indywidualnej pracy ustawieniowej.


Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowały twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.
Carl Gustav JungCzego możesz się spodziewać?

W trakcie ćwiczeń w parach oraz doświadczeń samodzielnych, korzystając z połączenia z polem informacyjnym swojej podświadomości, będziesz mogła zobaczyć i poczuć, jak funkcjonują różne aspekty Twojego Ja oraz w jakiej dynamice Ty jesteś w stosunku do nich. Możesz wejść z nimi w komunikację i lepiej ,,usłyszeć” co do Ciebie mówią takie części Ciebie jak autokrytyk czy wewnętrzne dziecko.

Będziesz miała okazję spotkać się również z konkretnymi emocjami i aspektami, takimi jak lęk, radość, zdrowie czy kobiecość.

Warsztaty częściowo będą miały formę kręgu, w którym będziemy się dzielić tym, co ważne w tu i teraz, a ja chętnie podzielę się swoją wiedzą.


Po co to wszystko?

Aby wejść w proces samopoznania, rozkładamy na części pierwsze Siebie, aby to, co do tej pory nieuświadomione mogło stać się świadome. Metoda pracy w polu informacyjnym, którą wykorzystuje się w Ustawieniach Systemowych, ale również w innych nurtach psychoterapii np. Gestalt, pozwala wejść na głęboki poziom doświadczania i czucia, a w konsekwencji w realny proces gojenia, tego co bolesne i uspójniania tego, co odłączone.


Szczegóły

Termin: 29.06 (sobota) – godz. 8:30-13.00. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: tel. +48 696 083 631; hannadrabek222@gmail.com; https://forms.gle/QuKe13d8vWMfiCgC8.
Cena za warsztat: 250 zł
Wymagana zaliczka min. 50% w celu rezerwacji miejsca do 22.06.2024 na konto:
PKO BP. 94 1020 2528 0000 0302 0493 4065
odbiorca: C.U.D. Hanna Drabek
tytuł: zaliczka warsztaty 29.06.


O prowadzącej warsztaty: Hanna Drabek

Jestem pasjonatką ludzkiej psychiki. Z niegasnącym zapałem wciąż poszerzam swoją wiedzę, rozszerzając granice własnej świadomości. Uważam, że Samopoznanie daje nam wolność i pozwala na zanurzenie się w życiu w pełni.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dwuletnią szkołę Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera. Jestem również interwentem kryzysowym w trakcie Studium Integracyjnej Terapii Osób po Traumie (IntegriTSR).

Na co dzień pracuje z ludźmi indywidualnie w gabinecie, czerpiąc z takich metod terapeutycznych jak terapia schematów, IFS oraz Ustawienia Systemowe. Jako kluczowe na drodze do spełnienia się, uważam doświadczenie własnej mocy sprawczej i zanurzenie w kreacji własnej ścieżki doświadczania. Moim celem jest towarzyszyć Wam w odkrywaniu schematów i blokad, które stoją na drodze do pełni potencjału, oraz wspierać w podjęciu świadomej decyzji o ich odrzuceniu i wejściu w autentyczną relację ze sobą.

Stosuję metodę ustawień systemowych w pracy z relacjami, rozpoznawaniem swoich potrzeb i emocji, oraz w pracy z polem informacyjnym rodu, uzdrawianiem traum międzypokoleniowych. Będę zaszczycona mogąc Ci towarzyszyć !