Dotyk wdzięczności i kobiecości
– warsztaty dla kobiet

Warsztaty dla kobiet "Dotyk wdzięczności i obfitości"

Zapraszamy 25 maja (czwartek) w godz. 17.00-21.00 na warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet z cyklu”Dotyk wdzięczności i obfitości”.


Zapisz się teraz, wysyłając swoje imię, nazwisko, termin warsztatu na adres: agnieszka.moldysz@o2.pl

Poprzez dotyk, spokój i obecność będziemy uczyć się tworzyć i rozpalać energię wdzięczności. Sięgniemy po najważniejsze dla kobiet jakości.

PODCZAS SPOTKANIA:

  • doświadczysz wspierającej mocy energii kobiet
  • doświadczysz mocy dotyku i energii wdzięczności w pracy z elementami terapii czaszkowo – krzyżowej oraz terapii twarzy
  • poczujesz spokój i doświadczysz pełnej obecności i uważności
  • pogłębisz świadomość siebie, swojego ciała, uczuć i myśli
  • dowiesz się jak być w energii wdzięczności i praktykować ją co dzień

Będziemy sięgać po takie METODY, jak:

  • ćwiczenie w parach z elementami terapii czaszkowo – krzyżowej oraz osteopatycznymi elementami pracy w obszarze klatki piersiowej, dekoltu, szyi i twarzy
  • medytacja, ćwiczenia oddechowe
  • relaksacja z wizualizacją

Szczegóły:

  • Rekomendujemy wygodny, swobodny strój
  • Cena: 350 złotych


ROZGOŚĆ SIĘ Z NAMI W OGRODZIE KOBIECOŚCI …

PROWADZĄCE:

Agnieszka Mołdysz – Manualne odmładzanie twarzy

Z pasji masażystka, „ architektka” kobiecej urody, terapeutka twarzy, instruktorka i pasjonatka masaży ajurwedyjskich oraz głębokich, manualnych technik odmładzania twarzy szyi i dekoltu. Techniki pracy dobiera pod kątem potrzeb danego obszaru pracy, stosuje głębokie techniki mięśniowo-powięziowe, masaż mioplastyczny, dermoplastyczny, bukkalny, osteoplastykę twarzy, akupunkturę kosmetyczną twarzy, masaż próżniowy szklaną bańką chińską, techniki osteopatyczne i manualne w pracy z blizną w obrębie jamy brzusznej oraz kinesiotaping estetyczny twarzy szyi i dekoltu wykańczający manualną pracę rąk. Poza pracą gabinetową, swoją pasją dzieli się z innymi na warsztatach i szkoleniach stacjonarnych.

Joanna Wantuch – Dotyk Obecności i Spokoju

Joanna pracuje jako terapeutka, w codziennej pracy z pacjentem korzysta z biodynamicznej terapii czaszkowo – krzyżowej, pracy z intencją, medytacji prowadzonych, pracy z oddechem. Jest w trakcie kursu Biodynamicznej Terapii Czaszkowo – Krzyżowej, ukończyła cztery moduły. Na co dzień związana z Pauzą, gdzie prowadzi swój gabinet.
Z wykształcenia jest pedagogiem, ukończyła również studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Akademię Trenera. Przez dekadę w Polsce i za granicą pracowała jako HR Ekspert. Prowadzi szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego dla kobiet.
Jest Ambasadorem Zdrowia w firmie Kiszon, gdzie realizuje Tygodnie Zdrowia dla pracowników.
Kocha gotować, zdrowe odżywianie, podróże i wędrówki górskie.