Witamy w Pauzie Lucynę Pietrzyk-Nycz

Lucyna Pietrzyk-Nycz

Kocham rozmawiać z ludźmi, słuchać ich historii życia i towarzyszyć im w ich drodze.

Za mną wiele godzin spotkań z młodszymi i starszymi ludźmi. Każdy człowiek to inna historia inne trudności, problemy, dylematy z którymi musiał się zmierzyć. I chociaż na pierwszy rzut oka historie nieraz podobne do siebie to jednak zupełnie inny przebieg bo każdy człowiek jest inny ze swoimi zasobami, słabościami, możliwościami i perspektywą patrzenia na życie.

Od ponad 15 lat pracuję jako terapeuta, doradca zawodowy, coach, pomagając innym przechodzić przez różne kryzysy i trudności, które napotykają w swoim życiu zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej, prowadząc poradnictwo psychologiczne, psychospołeczne i zawodowe dla wszystkich osób, które nie chcą tkwić w aktualnej sytuacji i chcą zmienić swoje życie na lepsze.

Przez cały okres swojej pracy zawodowej kończąc kilka kierunków studiów, kursy i szkolenia zdobyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu: psychologii ogólnej, psychologii rozwojowej, psychologii klinicznej, psychologii społecznego niedostosowania, psychopatologii, psychiatrii, psychoterapii w tym terapii rodzinnej, terapii pedagogicznej, terapii zajęciowej w tym: ergoterapii, arteterapii, socjoterapii, pedagogiki resocjalizacyjnej, pedagogiki specjalnej, zarządzania zasobami ludzkimi a od kilku lat psychobiologii.

Zapraszam do gabinetu terapii systemowej rodzin, par, indywidualnej. Prowadzę również konsultacje z psychobiologii i planowania kariery dla młodzieży i dorosłych.

Nycz

Lucyna Pietrzyk-Nycz

Terapeuta systemowy rodzin, par, osób indywidualnych, pedagog resocjalizacyjny, terapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy, konsultant psychobiologii, trener.

Gabinet

Termin: poniedziałek od 14.00
Kontakt: biuro@przystanpsychobiologii.pl; +48 697370472