Dwudniowe certyfikowane szkolenie
Kobido FaceTaping 25 i 26 marca

Szkolenie Kobido

Zapraszamy na dwudniowe certyfikowane szkolenie Kobido FaceTaping 25 i 26 marca.

O masażu Kobido

  • Masaż Kobido jest bardzo zaawansowaną technicznie formą masażu twarzy. Jego charakterystyczną cechą jest szybkość, z jaką terapeuta wykonuje zabieg.
  • Kobido składa się z kilku etapów.
    – Masażu tkanek głębokich wykonywanym na sucho, części relaksacyjnej, drenażu limfatycznego, części liftingującej oraz akupresury przywracającej harmonię całego organizmu.
    – Techniki wykonywane wolno głęboko relaksują i niwelują napięcia mięśniowe natomiast szybsze i intensywniejsze ruchy, charakterystyczne dla masażu Kobido, stymulują skórę w celu uzyskania efektu liftingu i wygładzenia.

Uwaga!

Dodatkowo certyfikowane szkolenie z masażu Kobido uzupełnione będzie technikami estetycznego tapingu twarzy (opracowanie lwiej zmarszczki, kurzych łapek, poziomych linii na czole, drenaż limfatyczny okolic oczu, policzków, szyi i podbródka), który w połączeniu z manualnymi technikami pracy wpływać będzie na poprawę owalu twarzy, zmniejszać widoczność bruzd i zmarszczek, wygładzać i napinać skórę czy też usuwać obrzęki i zastoje limfatyczne.

Szczegóły

  • Szkolenie odbywa się w kameralnej grupie (4-6 osób), dzięki czemu poczujesz się zaopiekowana/-y. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają certyfikat.
  • Termin: 25-26.03.2023 (9-18)
  • Cena: 1950 zł – cena zawiera materiały edukacyjne w formie skryptu, taśmę do tapingu estetycznego, przerwy kawowe (ciepłe i zimne napoje, zdrowe przekąski)
  • Wymagana wpłata zadatku w wysokości 500 zł na nr konta:

ING BANK ŚLĄSKI 85 1050 1070 1000 0097 5495 3447
FV wystawiam na życzenie.

Prowadząca: Agnieszka Mołdysz

Z pasji masażystka, „ architekt” kobiecej urody, terapeutka twarzy, instruktorka i pasjonatka masaży ajurwedyjskich oraz głębokich, manualnych technik odmładzania twarzy szyi i dekoltu.

Duża wrażliwość, jaką w sobie noszę, pozwala uczyć czucia poprzez „dotyk” oraz podążania za tkanką. Pełnego zrozumienia procesów, które po sobie następują. Jeśli jesteś na początku swojej drogi w pracy z ciałem i twarzą, to dobrze trafiłaś/-eś.

Zapraszam Cię w niezapomnianą podróż, w świat dotyku, który wywołuje mnóstwo emocji, który przynosi ukojenie oraz poczucie, że jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: agnieszka.moldysz@o2.pl