Opowieści z Indii – prezentacja i koncert relaksacyjny

Indie w Pauzie

W sobotnie popołudnie odbyło się pełne dźwięków, barw i emocji spotkanie “Opowieści z Indii”, zorganizowane w Pauzie przez Olę Arndt.

Foto: Dagna Lewandowska

Indie to kraj, o którym Tiziano Terzani pisał: “Indie biorą cudzoziemca szturmem, chwytają za gardło i ściskają żołądek. Nie pozwalają tylko na jedno: na obojętność.”

W programie:

  • godz. 16.00 – koncert relaksacyjny w wykonaniu Magdaleny Karasiewicz
  • godz. 17.00 – przerwa na kawę, herbatę, przekąskę
  • godz. 18.30 – 20.00 – prezentacja „Opowieści z Indii” – Aleksandra Arndt, Katarzyna Szewczyk, Mariola Wronka


Życie w Indiach nie wycofało się jeszcze do skorupy mózgu. W Indiach wciąż jeszcze żyje całe ciało. Nic dziwnego, że Europejczyk czuje się tu jak we śnie. Całe życie Indii to coś takiego, co tylko we śnie może nam się przydarzyć. Gdy chodzi się boso, jakże można zapomnieć o ziemi?
Carl Gustav Jung, Podróż na Wschód

Ola Arndt


Certyfikowana nauczycielka Vinyasa oraz Yin jogi (Yoga Alliance RYT-200). Prowadzi zajęcia grupowe na terenie Bielska-Białej, Śląska Cieszyńskiego i okolic pod nazwą Jogaland Aleksandra Arndt.
Kilka razy w roku organizuje wyjazdy weekendowe z jogą w różnych częściach Polski.

Monika Karasiewicz


Ma wykształcenie w kierunku fizjoterapii, masażu, II stopień Reiki oraz uprawnienia do stosowania Metodyki Strategicznej Polistymulacji od 2020 roku, a w tym: masaż relaksacyjny dźwiękiem, terapia misami dźwiękowymi, polistymulacja w masażu, techniki masażu w przedszkolu i szkole, wykorzystanie monochordu w masażu i grupowych zajęciach, prowadzenie dźwiękowych zajęć relaksacyjnych z gongiem, kreatywne zabawy dźwiękowe.