Mini warsztaty malarstwa intuicyjnego Vedic Art

Vedic Art

O warsztatach malarstwa intuicyjnego Vedic Art. Wprowadzenie do metody. Spotkanie otwiera cykl 12 zajęć 2,5-godzinnych, które składają się na pełny stopień Vedic Art. Termin do ustalenia po zebraniu grupy.

Termin: 26 listopada, 17.00-20.00
Koszt: 150 zł
Zapisy: tel. +48 510291540

Uczestnicy poznają trzy pierwsze zasady Vedic Art nazywane narzędziami, jak też sylwetkę twórcy Curta Kallmana i historię powstaniu metody.
Cały kurs składa się z 17 zasad sztuki wedyjskiej. Jest to metoda samopoznania przez malowanie. Malowanie jako narzędzie pozwala na wejście w wewnętrzna ciszę, na otwarcie serca, synchronizację półkul mózgowych, rozwój intuicji, uruchomienie wewnętrznego potencjału, który jest w każdym z nas. Każdy też ma swoją indywidualną drogę, swoje marzenia, ukryte talenty, predyspozycje, powołanie.


Vedic Art często otwiera drogę do spełnienia zupełnie niezwiązanego z malarstwem.
Jest to forma malarstwa dostępna dla każdego. Od efektu końcowego ważniejszy jest sam proces transformujący blokady i ograniczające przekonania w przeświadczenie, że wszystko jest możliwe.

Co zyskasz?

  • przekroczysz swoje strefy komfortu* w prosty i przyjazny sposób
  • odkryjesz na nowo niczym nieskrępowaną ekspresję dziecka
  • nauczysz się akceptować siebie w pełni
  • nabierzesz odwagi do dokonania zmian
  • poczujesz większy kontakt ze swoimi emocjami i uczuciami
  • rozwiniesz prawą półkulę odpowiedzialną m.in. za kreatywne myślenie i intuicję
  • odnajdziesz swój twórczy potencjał
  • przypomnisz sobie swoje marzenia

Alina Danielewicz

Jestem malarką i rekomendowaną nauczycielką metody Vedic Art od 2009 roku, z Dyplomem Ekstra Kompetencyjnym. Kurs ukończyłam u Curta Kalmana – twórcy metody oraz Haliny Łuckiej. Na drodze samopoznania jestem od ponad 25 lat. W pracy z grupą oraz indywidualnej bazuję na moim doświadczeniu i intuicji. Wykorzystuję także umiejętności zdobyte na kursach, szkoleniach i warsztatach. Miedzy innymi na kursie instruktorskim Improwizacja Ruchu i Symbolika Ciała, kursie z Teatru Obrzędowego w Psychoterapii, kursach Kinezjologii One Brain, Terapii Mandalą czy Psychosyntezy.
. Brałam udział w licznych warsztatach z zakresu choreoterapii, pracy z głosem i innych.
Moim malarstwem i działaniami pragnę inspirować innych do odkrywania talentów, na co nigdy nie jest za późno. Intuicja jest największym sprzymierzeńcem na drodze do spełnienia, warto więc wsłuchać się w ten najsubtelniejszy szept serca.

Zabierz proszę ubranie do pobrudzenia farbami. Do dyspozycji będą kartki A4, ołówki i kredki. Zabierz swoje ulubione farby szybkoschnące (akryle, akwarele, tempery) jedno nieduże podobrazie lub blok, pędzle, paletę, pojemnik na wodę.

Tagi: