Certyfikowane szkolenie
Estetyczny tejping twarzy szyi i dekoltu

odmłodzenie twarzy

Szkolenie dla osób pracujących w gabinecie i tych, które pragną zadbać o siebie w warunkach domowych.


Termin: 28 października, 11.00-16.30
Cena: 750 zł
Grupa: do 15 osób
Zapisy: agnieszka.moldysz@o2.pl

W cenie szkolenia przewidziany jest kolorowy skrypt z opisem zastosowanych technik, przerwy kawowe oraz taśma do oklejania (kolor do wyboru).

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zadatku w kwocie 400 zł na konto:
ING BANK ŚLĄSKI: 85 1050 1070 1000 0097 5495 3447

Szkolenie z technik oklejania estetycznego twarzy szyi i dekoltu (drenaż oka, policzka, szyi; lifting policzka, szyi; rozluźnienie bródki, drugi podbródek, otwarcie klatki piersiowej, rewitalizacja dekoltu, oklejenie wdowiego garbu, rozluźnienie m. trapezowego, oklejenie bruzd nosowo wargowych, zmarszczki poziomej na czole oraz lwiej zmarszczki i poziomej na nosie).Techniki stanowić będą idealne uzupełnienie masażu Kobido czy manualnych technik odmładzania twarzy.

Agnieszka Mołdysz

Z pasji jestem masażystką, „ architektem” kobiecej urody, terapeutką twarzy, instruktorką i pasjonatką masaży ajurwedyjskich oraz głębokich, manualnych technik odmładzania twarzy szyi i dekoltu.

Duża wrażliwość, jaką w sobie noszę, pozwala uczyć czucia poprzez „dotyk” oraz podążania za tkanką. Pełnego zrozumienia procesów, które po sobie następują. Jeśli jesteś na początku swojej drogi w pracy z ciałem i twarzą, to dobrze trafiłaś/-eś.

Zapraszam Cię w niezapomnianą podróż, w świat dotyku, który wywołuje mnóstwo emocji, który przynosi ukojenie oraz poczucie, że jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. W celu zgłoszenia swojego udziału na warsztaty automasażu twarzy lub kurs masażu Kobido, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo.

Tagi: