Oshin Bian Lift – nowość w Pauzie

Joanna Giemza

Ten kobiecy rytuał masażu tylko we wrześniu w promocyjnej cenie 200 zł. Zapisy: +48 573 400 484


D O T Y K jest lekarstwem nie tylko dla naszego ciała, ale również duszy.
Rozpuszcza trudne emocje.
Uwalnia napięcia i stres.
Buduje akceptację i relację z samą sobą.
Podnosi poziom hormonów szczęścia.


Oshin Bian Lift  to autorski rytuał manualnego liftingu twarzy, połączony z niezwykłą mocą kamieni Bian. Ten kobiecy rytuał masażu stanowi bogaty program relaksacyjno-estetyczny rewitalizujący ciało. Stymulacja punktów akupresurowych na twarzy, będąca jednym z elementów, harmonizuje energię, regeneruje i przywraca witalność, a w konsekwencji odmładza tkanki na najgłębszym poziomie.

70-minutowy program odnowy składa się z:

  • rozluźniającego masażu twarzy, obręczy barkowej i dłoni,
  •  energetyzacji i liftingu obszaru biustu,
  • manualnej korekty estetycznej dekoltu, szyi oraz twarzy,
  •  masażu energetyczno- liftingującego z użyciem kamiennych pałeczek Bian.

Jednym z elementów, który wyróżnia rytuał Oshin Bian Lift od innych podobnych masaży jest użycie pałeczek Bian do liftingu. Bianshi czyli kamień Bian jest najstarszym kamieniem terapeutycznym w Chinach. Używany był już w starożytności m.in. do akupunktury. Masaż pałeczkami Bian poprawia mikrokrążenie, usuwa toksyny, a tym samym rewitalizuje i odmładza tkanki, a to wszystko dzięki impulsom ultradźwiękowym, które wytwarzane są podczas pocierania kamieni o skórę. Sam kamień zawiera ponad trzydzieści makro- i mikroelementów, między innymi żelazo, fosfor, wapń, miedź, cynk, sód, mangan, tytan, chrom, które są niezbędne i bardzo korzystne w działaniu dla organizmu. Po takim masażu tkanki zostają oczyszczone z zastojów limfatycznych, mięśnie, skóra i powięzi uwolnione od blokad, blizny zrewitalizowane, a skóra odzyskuje naturalny blask.

Joanna Giemza

Joanna Giemza

Z wykształcenia kosmetolog, jednak to masaż budzi jej największe zainteresowanie. Doświadczenie zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą. Uzyskała dyplom z technik masażu w Beauty Academy w Cambridge. Pasjonuje się naturalnymi metodami wspierania organizmu oraz cyklicznością kobiet.