Psychologia sportu i aktywności fizycznej

psychologia sportu

Zapraszamy do gabinetu Karoliny Staniewskiej-Pietrusińskiej, psycholożki ze specjalizacją psychologia sportu, która prowadzi warsztaty dla zawodników klubów sportowych, drużyn sportowych, ale również klas w szkołach sportowych, jak też trenerów, rodziców i nauczycieli.

TRENING MENTALNY

Trening mentalny to spotkania indywidualne podczas, których ćwiczę z zawodnikiem umiejętności, których potrzebuje, by osiągnąć swoje mistrzostwo. W mojej pracy skupiam się na właściwym formułowaniu celów, które są rozwiązaniem problemu/przeszkody przeszkadzającej.

TRENING RELAKSACJI (BIOFEEDBACK)

Zależy mi na znalezieniu odpowiedniej równowagi między wysiłkiem fizycznym/mentalnym a relaksacją. Jest to kluczowe by wzmocnić i przyspieszyć rezyliencję. W mojej pracy uczę różnych technik relaksacyjnych wykorzystując techniki oddechowe, relaksację Jacobsona, Schultza, ale również biofeedback (jestem certyfikowanym praktykiem metody Relaksacja na żądanie).

psycholog sportu

Karolina Staniewska-Pietrusińska

Psycholog ze specjalizacją psychologia międzykulturowa oraz psychologia sportu. Certyfikowany praktyk metody Kids’ Skills w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązania. Pracuje indywidualnie z klientami, prowadząc trening mentalny oraz treningi relaksacji z wykorzystaniem biofeedbacku (certyfikat metody Relaksacja na rządanie – STONE). Prowadzi warsztaty dla zawodników klubów sportowych, drużyn sportowych, klas w szkołach sportowych, ale również trenerów, rodziców i nauczycieli.