Praktyczny trening astrologiczny dla codziennych korzyści

astrologia

Cykl spotkań 1, 15, 29 lipca (10:00-12:00) i 5 sierpnia (14:00-16:00).

To spotkanie jest dla Ciebie, nawet jeśli nie wiesz nic o astrologii lub chcesz na nią spojrzeć inaczej niż do tej pory. Potrzebujesz telefonu oraz znajomości danych urodzeniowych – data, miejsce i godzina urodzenia. Tematy spotkań są niezależne, możesz przyjść na te, które Cię najbardziej zainteresują lub na wszystkie.

Na pewno wiesz o tym, że astrologia jest metodą prognostyczną. Być może wiesz o tym, że kosmogram urodzeniowy opisuje to, jak wygląda Twoje życie. Ale czy wiesz o tym, że nie zawsze działamy zgodnie z naszymi zapisami? Nasz najwyższy potencjał, jaki prezentuje odczyt urodzeniowy to jedno, a to, czy jesteśmy z nim zsynchronizowani to drugie. Jeśli przeżywasz życiowe rozterki, które nie dają Ci spokoju, to nie dlatego, że tak jest „zapisane”, tylko dlatego, że mijasz się z energią, która jest dla Ciebie zarezerwowana do przejścia trudnej sytuacji. I to jest astrologia, którą praktykuję, taka, która szuka rozwiązań.

Podczas warsztatów dowiesz się jak zagospodarować własną energię na podstawie kosmogramu.
Dlaczego warto „pracować” z astrologicznym odczytem urodzeniowym, dlaczego sam odczyt to nie wszystko oraz dlaczego astrologia jest podejściem holistycznym.

  • Będziemy praktykować dostrojenie się do indywidualnych zasobów, płynących z kosmogramu (każda osoba będzie mogła się przyjrzeć swoim własnym ustawieniom, podczas tematom poruszanym w cyklu 4 spotkań).
  • Zapoznamy się z bazą naszego portretu psychologicznego, z naszym żeńskim i męskim obrazem astrologicznie, dzięki czemu zauważymy w jaki sposób jesteśmy dla siebie całością
  • Będziemy się dzielić obserwacjami po każdym spotkaniu.

Tematy poszczególnych spotkań:

1 lipca
Zarządzanie energią w kosmogramie – dlaczego warto pracować z energia wskazywaną przez nasz dzień urodzenia i dlaczego to energia do życia? Temat wewnętrznego ojca.

15 lipca
Ja jestem – jak zaistnieć poprzez energie do działania i jak zrobić pierwsze wrażenie tak by zostać zauważonym? Temat wewnętrznego mężczyzny.

29 lipca
Co astrologia mówi o najlepszym dla mnie sposobie na znalezienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa? Temat wewnętrznej matki.

5 sierpnia
Moje zasoby materialne i obfitość. Jak zarabiać i czy oszczędzać, na bazie indywidualnych zapisów w kosmogramie. Temat wewnętrznej kobiety.

Spotkania są zbiorem praktycznych wskazówek, które dostrajają nas do naszych indywidualnych zasobów w oparciu o indywidualny kosmogram urodzeniowy. Zdecydowanie można je potraktować jako wstęp do rozumienia astrologii, jednak nie jest to kurs astrologiczny ani interpretacja całości kosmogramu.

Ania Kocemba

Astrologia jest moją wielką pasją która przekształciła się w pracę. To dziedzina, która czarno na białym pokazuje zbiór informacji o zasobach człowieka, gdzie kryje się nasza energia do realizacji potencjałów oraz napięcia, które są wyzwaniami na drodze do tych realizacji. Dzięki astrologii mogę zaprezentować zainteresowanym nie tylko ich algorytm urodzeniowy, ale także poszukać rozwiązań dla wymagających sytuacji. Uczę się astrologii urodzeniowej i ewolucyjnej od praktyków w tych dziedzinach. Prowadzę profil „Odważna Piwonia” w mediach społecznościowych. Oprócz tego zajmuję się Reiki i odczytem kart w pracy z podświadomością.

Kursy: Astrologia Urodzeniowa i Porównawcza / Life Balance Pro, Astrologia ewolucyjna u Katarzyny Wandzel, I,II i II specjalistyczny stopień Reiki u Mistrzyń Reiki: Lidia Orlicz i Ewa Issa Tifaret

Szczegóły

Zapisy: +48 536 052 402 , anna.kocemba88@gmail.com
Cena: 150 zł pojedyncze zajęcia; cykl 4 spotkań – pojedyncze zajęcia 120 zł