Świadoma realizacja astrologicznego przepisu na życie

astrologia

Cykl czterech spotkań: 6, 13, 20, 27 października, godz. 17.45-20.00

Te spotkania są dla Ciebie, nawet jeśli nie wiesz nic o astrologii lub chcesz na nią spojrzeć inaczej niż do tej pory. Weź telefon lub inne urządzenie oraz swoje dane urodzeniowe – datę, miejsce i godzinę urodzenia. Tematy spotkań są niezależne, możesz przyjść na te, które Cię najbardziej zainteresują lub na wszystkie.

Zapisy: +48 536 052 402 , anna.kocemba88@gmail.com
Cena: 120 zł pojedyncze zajęcia. 100 zł za zajęcia – udział w całym cyklu. Przedpłata: 50 zł, płatna do 1 października na konto podane po zapisie u prowadzącej.

Astrologia kojarzy się zazwyczaj skrajnie, od dziedziny zarezerwowanej dla osób rozwijających się duchowo, po ostatnie strony gazet w czasopismach, które robią z niej płaską karykaturę. Na szczęście coraz bardziej widoczna jest jest inna odsłona, które przechodzi renesans. Astrologia jako doradztwo dla codziennych życiowych sytuacji, którą można traktować jak pracę terapeutyczną lub trening jogi. Tutaj podstawą jest kosmogram urodzeniowy, czyli przepis na najlepsze wykorzystanie naszych potencjałów i trudnych, napięciowych sytuacji.

Zapraszam Cię do uczestnictwa w czterech spotkaniach warsztatowych (każde po 2 godziny), podczas których dowiesz się jak zagospodarować własną energię, tak aby podstawy z Twojego kosmogramu działały autentycznie i na Twoją korzyść.

Będziemy praktykować:

 • podstawowy poziom pracy z kosmogramem urodzeniowym, który jest można później rozwinąć na sesji astrologicznej, jeśli poczujesz potrzebę do konsultacji indywidualnej
 • dostrojenie się do indywidualnych energii planet, wynikających z kosmogramu (każda osoba będzie mogła się przyjrzeć nie tylko własnym ustawieniom, ale także zobaczyć różnorodność płynącą z wszystkich archetypów).
 • zapoznamy się z bazą naszego portretu psychologicznego, z naszym żeńskim i męskim obrazem astrologicznie, dzięki czemu zauważymy w jaki sposób jesteśmy dla siebie całością
 • po każdym spotkaniu uczestnicy będą mogli się podzielić swoimi spostrzezeniami na grupie (whats up lub massanger) oraz dostaną materiały z prezentacji
 • każdy uczestnik otrzyma rabat na zakup konsultacji indywidualnej


Tematy poszczególnych spotkań:

 • 6 października
  „Zarządzanie” energią w kosmogramie- dlaczego warto współgrać z energia wskazywaną przez nasz dzień urodzenia i dlaczego to energia do życia? Jakie działania pokazują, że zmierzam w kierunku świadomego rozwoju? Temat wewnętrznego ojca.
 • 13 października
  Co astrologia mówi o najlepszym dla mnie sposobie na znalezienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa? Czy moje życie zostało zaprogramowane harmonijnie, podczas życia w łonie mamy? W jaki sposób żyję, kiedy działam bez świadomości i jaki ma to związek z tym np. jak się odżywiam? Temat wewnętrznej matki.
 • 20 października
  Moje zasoby relacyjne i materialne. Czym jest manifestacja i doświadczanie, od czego zacząć budowanie świadomych zasobów i związków partnerskich? Jak zarabiać i czy oszczędzać oraz dlaczego kreowanie obfitość nie ma jednego przepisu? Temat wewnętrznej kobiety.
 • 27 października
  Ja jestem – jak zaistnieć poprzez energie do działania i jak zrobić pierwsze wrażenie tak by zostać zauważonym? W jaki sposób najszybciej połączę się z moją wolną wolą i kierunkiem, jaki wskazuje mój życiowy kompas? Temat wewnętrznego mężczyzny.

Spotkania są zbiorem praktycznych wskazówek, które dostrajają nas do naszych indywidualnych zasobów w oparciu o indywidualny kosmogram urodzeniowy. Zdecydowanie można je potraktować jako wstęp do rozumienia astrologii, trening astrologiczny, jednak nie jest to kurs astrologiczny ani interpretacja całości kosmogramu.

Ania Kocemba

Astrologia jest moją wielką pasją. To dziedzina, która czarno na białym pokazuje zbiór informacji o zasobach człowieka, gdzie kryje się nasza energia do realizacji potencjałów oraz napięcia, które są wyzwaniami na drodze do tych realizacji. Astrologia szuka rozwiązań dla wymagających sytuacji. Prowadzę profil „Odważna Piwonia- Praktyk Mistyk” w mediach społecznościowych. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopaków 🙂

Kursy: Astrologia Urodzeniowa, Porównawcza, Prognostyczna/ Alena Leushyk, Astrologia ewolucyjna /Katarzyny Wandzel, I,II i II specjalistyczny stopień Reiki u Mistrzyń Reiki: Lidia Orlicz i Ewa Issa Tifaret

Tagi: