Warsztat dla kobiet
 ,,Nowy początek – powrót do siebie”

Warsztaty dla kobiet

Zapraszamy 2-3 marca, 8.00-16.00, na dwudniowy warsztat dla kobiet – ,,Nowy początek – powrót do siebie”, który poprowadzą Sylwia Deryło i Magda Tyniów.


Podczas warsztatu skupimy się na dwóch zagadnieniach:

 • naszej relacji z matką:  pożegnania tego, co – w sposób nieświadomy – dźwigamy za nią, czując, że nie żyjemy swoim życiem, czyli nie stoimy na swoim miejscu,
 • naszej relacji z własnym ciałem: ciało  jest główną arena, na której rozgrywamy nasze konflikty wewnętrzne powstałe we wczesnym dzieciństwie.


Twoja relacja z mamą odbija się bezpośrednio w relacjach z  dziećmi – warto się jej przyjrzeć, by ulżyć swojemu macierzyństwu. Wpływa również na to, jak budujesz relacje z partnerem, z grupami, w których funkcjonujesz, z pieniędzmi, a nawet na to, w jaki sposób podejmujesz się nowych wyzwań w życiu. I nie ma znaczenia fizyczna obecność mamy w Twoim  życiu teraz. Chodzi o jej wewnętrzny obraz, który w sobie nosisz.


Chcesz uzdrowić wymienione  obszary?  Zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej pracy, refleksji, transformacji…

Styl więzi, jaki tworzymy z matką we wczesnym dzieciństwie, wpływa nie tylko na nasze późniejsze związki romantyczne i przyjacielskie, ale nawet na skłonność do chorób, stresu i depresji. Wszystkie emocje związane z mamą odbijają się jak w lustrze w naszym życiu, czyli traktowaniu siebie samych, naszych możliwości i talentów. Nasze emocje powiązane z mamą odbijają się w odczytywaniu cudzych intencji poprzez projekcję naszych własnych obrazów z przeszłości.

Przedstawimy temat poczęcia, okresu prenatalnego i porodu w sposób, który otworzy nowe spojrzenie na Ciebie i Twoje życie. Wykorzystamy wiedzę z dziedziny embriologii, neurobiologii oraz najnowsze odkrycia noblistów, abyś lepiej zrozumiała, w jaki sposób te wydarzenia wpłynęły na Twoje doświadczenia życiowe.


Dla kogo 

 • Dla każdej kobiety, która czuje, że już czas wprowadzić Nową Jakość do swojego życia.
 • Dla każdej mamy, która chce odczuć ulgę w swoim macierzyństwie, zrozumieć relację z własnymi dziećmi, nawet dorosłymi.
 • Dla każdej kobiety, która chciałaby doświadczyć macierzyństwa, ale jest w niej głęboko zakorzeniony strach.
 • Dla każdej kobiety, która czuje, że czas uzdrowić relację z mamą, a tym samym uzdrowić wszystkie inne relacje w swoim życiu.
 • Dla terapeutek, trenerek,  położnych chcących wzbogacić swój warsztat pracy.


Czego możesz się spodziewać

 • Dzięki warsztatom pogłębisz swoją świadomość i uwrażliwisz się na siłę, jaka tkwi w procesie naszego powstania i ludzkiego wzrastania. To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w fascynujący świat naszych początków i odkryć, jak te doświadczenia kształtują nas i wpływają na nasze życie codzienne.
 • Doświadczysz ćwiczeń systemowych wg Berta Hellingera; poznasz założenia psychologii głębi wedle Junga (archetypy w psychice kobiecej).
 • Dowiesz się  o zależności między  Twoimi myślami, emocjami a w konsekwencji  odczuciami w ciele.
 • Nabierzesz większej pewności siebie w podejmowaniu wyborów i wyznaczysz nowe granice.
 • Podczas pracy indywidualnej  oraz w grupach zaprzyjaźnisz się ze swoim ciałem, poznasz jego język, aby móc przyjrzeć się zablokowanym emocjom  i stanąć do swojej Nowej Jakości.
 • Poznasz techniki medytacji, wizualizacji, aby móc je praktykować samodzielnie. Zrelaksujesz się podczas masażu.
 • Wsłuchasz się w swoje potrzeby i otrzymasz wsparcie w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze.
 • Dowiesz się, czym jest powięź i  masaż powięziowy; ,,dotyk motyla” Evy Reich,  poznasz elementy metody Miltona Tragera,  czyli otrzymasz „Niezbędnik Kryzysowy – jak pomóc swojemu ciału i ciału swojego dziecka”.


Szczegóły

Termin: 2-3 marca, 8.00-16.00 z przerwą na obiad
Cena: 750 zł do 10 lutego lub do wyczerpania miejsc, od 11 lutego: 850 zł.
W cenę wliczony jest poczęstunek oraz kawa, herbata, ciacho, woda, naturalne soki. Obiad we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia cateringu.
Zachęcamy do przyniesienia swojego koca i poduszki oraz założenia luźnego stroju. Na miejscu są dostępne materace.


Rezerwuj swoje miejsce już teraz!
To niepowtarzalna okazja, by otworzyć się na nowe spojrzenie na nasze początki i zrozumieć, jak te doświadczenia wpływają na nasze codzienne życie

Rezerwacja: sylwia.derylo.positum@gmail.com
Warunkiem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku 250 zł na numer konta  60 1050 1070 1000 0090 3177 7866Warsztat dla kobiet ,,Nowy początek – powrót do siebie” pozwoli w bezpiecznych warunkach dotrzeć do swoich początków.Terapeutki

Sylwia Deryło

Terapeutka, edukatorka, trenerka rozwoju umiejętności psychospołecznych oraz biznesu z dziesięcioletnim doświadczeniem. Koordynatorka projektów międzykulturowych w Bielsku-Białej i założycielka przestrzeni.www.wielokulturowe.podbeskidzie.pl, a także założycielka Instytutu Life Line.

Magda Tyniów

Absolwentka Instytutu Psychoterapii Integracyjnej oraz Studium Psychologicznego Treningu Grupowego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych. Ukończyła  cztery stopnie chirurgii fantomowej. W Integral Body Institute pod okiem znakomitego Satyarthiego Peloquina poznała  tajniki masażu MER (mięśniowo-powięziowe rozluźnianie energetyczne mające na celu holistyczne leczenie bólu). Ukończyła  kurs plastrowania dynamicznego w TEB Edukacja Studium Kształcenia Praktycznego. Obecnie jest  w trakcie zdobywania tytułu technika masażysty medycznego.