Warsztaty rozwojowe “Neuro kwiaty – rozkwitam, otwierając się jak kwiat”

neuro kwiaty

Zapraszamy na dwugodzinne warsztaty rozwojowe 18 czerwca (sobota) o godz. 19.00-21.00

O warsztatach

Spotkanie ze sobą, ze swoimi intencjami dotyczącymi ważnych dla nas dziedzin życia.

Warsztaty polegają na tworzeniu, rysowaniu neuro kwiatów (technika Neuro Art). Praca graficzna będzie połączona ze sztuką użytkową – przenoszeniem narysowanych kwiatów na materiał, malowanie na t kaninie.

Wstępem i zakończeniem pracy będzie relaksacja oddechowa i relaksacja poprzez ruch, taniec.

Zapisy: natalia_moj@wp.pl; tel.: 606 556 794
Cena: 100 zł

Prowadząca


Natalia Mojeścik – arteterapeutka, członek Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich Kajros. Pracuje z osobami dorosłymi i dziećmi. Ukończyła studia podyplomowe z Psychoterapii poprzez sztukę i rozwój kreatywności w Tuluzie, we Francji oraz Akademię Arteterapii z SensArte w Warszawie.


Jest również muzykoterapeutą, terapeutą zajęciowym i pedagogiem specjalnym.

Zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi, prowadząc dla nich warsztaty twórcze; z osobami niepełnosprawnymi, prowadząc pracownię sztuki użytkowej i zajęcia z terapii poprzez teatr oraz z pacjentami psychosomatycznymi, prowadząc warsztaty arteterapeutyczne związan e ze sztuką wizualną, filmoterapią, biblioterapią, muzykoterapią, choreoterapią i rozwijaniem twórczości własnej, na podstawie autorskich projektów i scenariuszy.


Korzysta w pracy również z innych narzędzi, wykorzystując min. karty metaforyczne, fotografię terapeutyczną, malarstwo intuicyjne Vedic Art, sztukę Neuro Art i pracę z symbolem, piaskiem i przestrzenią Sand Play.