Masz wybór. Wybierz kierunek swojej podróży.

coaching

Coaching – nowy gabinet w Pauzie. Prowadzi Agata Gesing.

Czym jest coaching

International Coach Federation (ICF) ICF określa coaching jako towarzyszenie klientowi w procesie, który skłania do myślenia i inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału.

Efekty coachingu przejawiają się w poprawie życia, relacji, a także wyników w biznesie. Rezultatem współpracy z coachem jest rzeczywista i mierzalna poprawa w obszarach wybranych przez klienta.

Definicja coachingu jest wielowymiarowa. Dla coacha jest procesem asystowania klientowi (coachee) w osiągnięciu wyłonionego celu. Coaching to pomoc w uświadamianiu coachee, że ma wybór i to on wybiera kierunek swojej podróży. Dla klienta, występującego w roli coachee, coaching to pokonywanie barier i ograniczeń. Budowanie własnej wizji i podążanie za nią, realizując drogę najlepszą z możliwych. Dobry coach towarzyszy klientowi w tej podróży, trochę z boku, lekko z tyłu, ale nigdy przed nim… wtedy, gdy jest na rozdrożu, gdy wybiera kierunek, gdy już wie, że potrzebuje wsparcia, aby skutecznie dążyć do celu.

Więcej>

Agata Gesing
agata-gesing

Agata Gesing

Zależy mi na tym, abyś odkryła/odkrył swój potencjał i poczuła/poczuł pasję życia! Chcę wspierać Cię swoją wiedza i doświadczeniem. Chcę pokazać Ci pełen zaangażowania profesjonalny i skuteczny coaching.

Podchodzę do tematu w sposób etyczny, stosując standardy i kodeks etyczny wyznaczane przez International Coach Federation.

Jeżeli czujesz, że możemy znaleźć wspólny język i chciałabyś/chciałbyś zrobić pierwszy krok na drodze do pełni życia – zadzwoń do mnie lub napisz. Chętnie porozmawiam i spotkam się z Tobą.

Kontakt:

agata@gesingcoaching.pl, +48 534 11 33 33

Więcej:

  • Akredytowany coach ICF/ACC w trakcie akredytacji na poziomie PCC
  • Certyfikowany trener zarządzania
  • Certyfikowany praktyk metody Points of You®
  • Moderator Design Thinking
  • Certyfikowany konsultant DISC D3
  • W biznesie od ponad 15 lat
  • Tłumaczka i lektorka języka angielskiego
  • Właścicielka Biura Tłumaczeń Nexus

Tagi: