Z miłości – poezję zagrają i wyśpiewają: Iwona Loranc, Krzysztof Maciejowski i Jan Stachura, czyli Tricolor

Zapraszamy 21 października o godz. 19.30 – podczas Drzwi Otwartych (wstęp wolny) w Pauzie organizowanych z okazji jej II urodzin na niezwykły koncert zespołu Tricolor.

Założyła go trójka przyjaciół w 1998 r. – Iwona Loranc, Krzysztof Maciejowski i Jan Stachura. Tricolor zadebiutował w 2001 roku, by rok później wygrać wszystkie znaczące imprezy festiwalowe skupiające artystów z kręgu piosenki poetyckiej i aktorskiej. Po kilku latach koncertowania i wydaniu płyty „Tricolor” artyści poświęcili się indywidualnym karierom. Upłynęło ponad 20 lat i Tricolor znowu gra…
Artyści przeniosą nas w świat piosenki poetyckiej, nastroją poezją i podzielą się niesamowitym wachlarzem emocji.Iwona Loranc

Wokalistka i aktorka, a zarazem osoba obdarzona aksamitnym o niezwykłej barwie głosem wrażliwa osobowość sceniczna, ciągle poszukująca różnych form wypowiedzi, kontaktu ze słuchaczem. Artystka występująca od lat na scenach nie tylko muzycznych, ale także teatralnych. Zdobywczyni Grand Prix na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 2002 r. wraz z Krzysztofem Maciejowskim (akompaniatorem), oraz Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku. Jej interpretacje polskich utworów będące już klasyką polskiej piosenki i tych nowych, skomponowanych dla artystki, które powstawały przez lata współpracy z kompozytorem Miłoszem Wośko, Grzegorzem Tomczakiem, Dawidem Troczewskim, Krzysztofem Maciejowskim… dają ogromne ukojenie wobec dzisiejszej, nieustannie pędzącej rzeczywistości.

Krzysztof Maciejowski

Skrzypek, aranżer, kompozytor przeróżnej muzyki zarówno teatralnej jak i filmowej. Jest laureatem Złotej Maski 2018 , Nagrody Prezydenta miasta BB IKAR.

Jan Stachura

Gitarzysta, pedagog, osoba która łączy się z tym instrumentem od klasyki poprzez blues, jazz, elementy flamenco, wspiera swoim talentem wiele zespołów i przedsięwzięć muzycznych.