Gabinet refleksoterapii stóp zaprasza

refleksoterapia

Refleksoterapia stóp  to jedna z metod terapii manualnej, która ma oddziaływanie lecznicze i relaksacyjnie.


Terapeuta podczas zabiegu stymuluje odpowiednie punkty i strefy odruchowe na stopach (tak zwane refleksy), które odpowiadają poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Wywołuje to określone reakcje fizjologiczne organizmu.

Refleksoterapia stóp:

  • wspiera regenerację organizmu poprzez usprawnienie wydalania toksyn z organizmu i wzmocnienie układu immunologicznego,
  • jest także skuteczną formą regeneracji psychicznej i emocjonalnej.

Do niedawna metoda ta była uznawana za niekonwencjonalną, lecz w chwili obecnej, z uwagi na swoją skuteczność, jest coraz bardziej popularną formą terapii wspomagającej powrót do zdrowia.

Szczegóły

  • czas trwania: 60 min
  • termin: wtorek 18.00-21.00
  • Wizyty po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.


Prowadzący: Michał MiŁKo Smagłowski

Ukończył technikum masażu z elementami fizjoterapii, wiele kursów specjalistycznych z zakresu technik masażu, terapii manualnej i kinezyterapii. Jest też towaroznawcą zielarskim. Masaż to jego pasja od ponad 20 lat. Przez ten okres zdobył wiedzę z zakresu m. in. terapii manualnej, refleksoterapii, masażu tkanek głębokich, kinesjotapingu, masażu prenatalnego, odnowy po ciąży i karmieniu oraz masażu Shantala. Dzięki temu może łączyć wiele technik pozwalających na jak najlepsze dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta.