Gimnastyka usprawniająca dla Amazonek

gimnastyka dla Amazonek

Tworzymy grupę kobiet po mastektomii, które chcą zadbać o siebie, odbudować się fizycznie i psychicznie po zabiegu.

Choroba nowotworowa, naświetlania, chemia, mastektomia to wyzwania, z którymi ciężko się mierzyć samej. Właśnie wtedy trzeba zebrać wszystkie siły i wyjść z domu, zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Nic tak nie dodaje sił jak bliskość drugiego człowieka, osoby, która zrozumie Twoją sytuację.

Zgłoszenia: milko.masaze@gmail.com; tel.: +48 695-758-556

Gimnastyka usprawniająca pozwoli odzyskać sprawność ręki po zabiegu, zmniejszy obrzęki i poprawi twój komfort psychiczny.

Gimnastyka usprawniająca sprawdza się również jako profilaktyka.

Gimnastyka usprawniająca dla Amazonek

  • Zajęcia dla prawdziwych wojowniczek.
  • Nie daj się chorobie.
  • Wyjdź z domu i zadbaj o siebie.
  • Spotkaj się z koleżankami i korzystaj z życia.

Szczegóły

  • Zajęcia 60 minut raz w tygodniu.
  • Grupy dobrane ilościowo, tak żeby zapewnić komfort ćwiczeń.
  • Profesjonalne doradztwo.

Prowadzący: Michał MiŁKo Smagłowski

Ukończyłem technikum masażu z elementami fizjoterapii, wiele kursów specjalistycznych z zakresu technik masażu, terapii manualnej i kinezyterapii. Jestem też towaroznawcą zielarskim.

Masaż to moja pasja od ponad 20 lat. Wszystko zaczęło się od spotkania z Wietnamczykiem – mistrzem sztuki Viet Vo Dao, który nauczył mnie podstaw oraz filozofii masażu wietnamskiego. Od tego czasu ustawicznie zgłębiam tajniki tej sztuki. Przez te lata zdobyłem wiedzę z zakresu m. in. terapii manualnej, refleksoterapii, masażu tkanek głębokich, kinesjotapingu, masażu prenatalne go, odnowy po ciąży i karmieniu oraz masażu Shantala. Dzięki temu mogę łączyć wiele technik pozwalających na jak najlepsze dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jestem wieloletnim masażystą Klubu Żywieckich Amazonek.