GWIEZDNE NARODZINY
PRAKTYCZNA WIEDZA – DOŚWIADCZENIE – PRAWDZIWE HISTORIE

warsztaty dla kobiet w ciąży

Chcesz dobrze czuć się w ciąży?
Chcesz przygotować ciało (i dziecko) do porodu?
Chcesz, by połóg był dobrym czasem dla Ciebie?
Zapraszam na warsztaty dla kobiet w ciąży.
Bez tabu i bez pudru.

Podczas warsztatów podzielę się praktyczną wiedzą, doświadczeniem i prawdziwymi historiami, które opowiedziały mi kobiety. Będzie o najczęściej dotykających Was problemach – w ciąży, podczas porodu, a przede wszystkim w połogu. Ogrom wiedzy i praktycznych porad. By było lżej w ciąży, bezpieczniej podczas porodu, a połóg żeby Wam służył.

Szczegóły

Cena: 120 zł
Termin: 22-23 października
Zapisy: +48 796 090 992

Prowadząca mgr Agata Borek

Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną – to gałąź fizjoterapii tylko dla kobiet. Specjalizuję się w problemach i dysfunkcjach w rejonie dna miednicy. Pracuję również z kobietami w ciąży, przygotowując je do pięknego, świadomego porodu. A gdy na świecie pojawi się maluszek, dbam o to, by każda kobieta w zdrowy sposób mogła wrócić do formy sprzed ciąży.
Ukończyłam cztery lata studiów osteopatycznych, dalej szkolę się u najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą. W gabinecie stosuję najnowsze techniki terapeutyczne, ale przede wszystkim słucham Waszych historii, edukuję i wspieram w każdym najbardziej wstydliwym problemie – bo nic co kobiece nie jest mi obce.