Komunikacja, która dba o relacje

Zapraszamy na warsztaty Moniki Naturskiej z kawałkiem teorii “Komunikacja, która dba o relacje” do Pauzy 25 lutego i 4 marca (najlepiej być na obu, ale jak się nie da to warto choćby na jednej).

Informacje

Cena 35 zł / warsztat
Zapisy (liczba miejsc ograniczona) i wszelkie wątpliwości: 530 850 940

Tak Monika mówi o warsztatach:

Wszyscy próbują Ci robić na złość? A może sam złościsz się na sieci – nic Ci nie wychodzi?

Czasem potrzebujemy dystansu do naszych i cudzych myśli – jak popatrzeć na nie z boku, jak zobaczyć pułapki, które często sami na siebie zastawiamy. W oparciu o empatię dla siebie i dla innych zobaczymy, że żeby mówić jak żyrafa, trzeba jeszcze jak żyrafa słyszeć (warsztat zanurzony w filozofii porozumienia bez przemocy).

Zapraszam do doświadczania, obserwowania i wyciągania wniosków – sami dla siebie jesteśmy najlepszym laboratorium doświadczalnym, a czasem małe kroki pozwalają przejść daleką drogę!

Monika Naturska

Trenerka empatii zanurzona w filozofii porozumienia bez przemocy (NVC) oraz systemu wewnętrznej rodziny (IFS). Fascynatka i propagatorka kręgów naprawczych i konstruktywnej komunikacji. Z podstawowego wykształcenia magister ekonomii specjalność marketing (Akademia Ekonomiczna w Krakowie), jednak rozwój osobisty i poznanie kierunku porozumienia bez przemocy spowodował zwrot w jej karierze zawodowej. W 2018 roku ukończyła Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii oraz liczne wykłady, kursy i warsztaty prowadzone przez certyfikowanych trenerów NVC. Wielokrotnie uczestniczyła w Festiwalach Porozumienia bez Przemocy oraz ukończyła dwa stopnie kursu Kręgów Naprawczych (Restorative Circles by Dominik Barter). W 2020 ukończyła podyplomowe studia (WSB) uzupełniające kwalifikacje pedagogiczne. Prowadzi zajęcia w formie kursów, warsztatów czy wykładów dla firm i organizacji, także dla szkół i przedszkoli oraz osób prywatnych zarówno grupowe jak i indywidualne.