Miłość, więź i konflikt
– jak ze sobą współpracować, aby się nie rozstać?

Zapraszamy na warsztat terapeutyczny dla par 19 marca (sobota) w godz. od 10.00 do 16.00. Warsztat terapeutyczny jest dedykowany dla par/małżeństw, które czują potrzebę pogłębiania więzi, bliskości emocjonalnej oraz dla tych, którzy boją się konfliktów lub nie wiedzą w jaki sposób dobrze się kłócić i nie cierpieć.


Uwaga! Prośba o zaznaczenie czy jest się osobą zaszczepioną na Covid-19. Możliwość uczestniczenia w warsztacie w maseczkach.

Celem warsztatu terapeutycznego dla par jest:

  • zwiększenie poziomu wzajemnego poczucia bezpieczeństwa (autonomia vs wzajemność),
  • zwiększenie wiedzy na temat działania mózgu w relacji (emocji, źródeł konfliktów i napięć w relacji, w tym również gniewu),
  • zwiększenie poziomu wzajemnego zrozumienia (jak on/ona działa?)
  • poznanie własnego stylu budowania i podtrzymywania więzi,
  • nauczenie się uszczęśliwiać partnera/partnerkę z wzajemnością (budowanie bezpiecznej relacji),
  • poszerzanie umiejętności wykorzystywania rytuałów w relacji,
  • umiejętne wypracowanie ochrony więzi przed osobami z zewnątrz,
  • zwiększenie umiejętności prowadzenia „dobrej kłótni” i zasad współpracy z napięciem i gniewem w parze.


Prowadząca warsztat terapeutyczny dla par: dr Sylwia Kita

Certyfikowana psychoterapeutka, certyfikowana psychoterapeutka par, psycholog, pedagog, doktor nauk w zakresie socjologii. Autorka dwóch monografii (trzecia w procesie wydawniczym) oraz wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych. Posiada doświadczenie dydaktyczne jako wieloletni pracownik naukowy. Prowadzi szkolenia, wykłady i warsztaty dla specjalistów pracujących w obszarze  zdrowia psychicznego i pracowników socjalnych (interwencja kryzysowa). Ponadto prowadzi warsztaty terapeutyczne dla par oraz warsztaty dla rodziców. Pracuje jako psychoterapeutka w podejściu integracyjnym. Prowadzi również nadzór terapeutyczny psychoterapeutów w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Centrum zdrowia „Szansa” w Płońsku i Ciechanowie. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

Więcej > www.sylwiakita.pl
Zobacz też > 1 i 2


Warsztat jest dedykowany głównie dla par/małżeństw, ale można przyjść również indywidualnie.

Cena: 300 zł/os. za 6 godz. pracy grupowej (sesja terapeutyczna u prowadzącej kosztuje 350 zł za 1,5 godziny). Warunkiem zapisu jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł do 1 marca 2022 r na konto nr: 84 1050 1070 1000 0090 8136 6065

Zapisy: Jolanta Kajmowicz – Sopicka, tel. 600-382-894, email: jola@pauzaprojekt.pl