NeuroPoruszenie

Neuroporuszenie

Zapraszamy na cykl kameralnych spotkań NeuroPoruszenie (25 kwietnia, 9 maja, 23 maja, 6 i 20 czerwca).

“Niezbędnym warunkiem zrównoważonego, celowego i twórczego życia, pełnego głębokich więzi międzyludzkich jest współpraca między obiema półkulami mózgowymi.”
Daniel J. Siegel


 Wykorzystując techniki kinezjologii edukacyjnej i energetycznej będziemy wspierać nasz układ nerwowy – zarówno jasność umysłu, jak i jego relacje z innymi układami, m.in.trawiennym czy immunologicznym.

Integrując mózg ćwiczeniami wg Paula Dennisona poprawimy pamięć, koncentrację, koordynację oraz poszerzymy zdolności psychicznej równowagi. Zadbamy o jego dobrą kondycję, wesprzemy neuroplastyczność i pojemność na stresujące sytuacje.

Zgodnie z koncepcją kinezjologii czerpiącej z wschodnich nauk, za mózg i układ nerwowy odpowiadają Meridian Centralny i Zarządzający. Jeśli w tych dwóch kanałach energia życiowa nie płynie swobodnie – nie dociera ona w pełni do innych narządów. Dzięki uciskom konkretnych punktów na ciele poprawimy przepływ na wielu poziomach – fizycznym, emocjonalnym i energetycznym.

Wprowadzimy nasze ciało w stan relaksu i wyciszenia, tym samym uruchamiając mechanizmy zdrowienia. Twój układ nerwowy reguluje się sam, gdy dasz mu na to bezpieczną przestrzeń.

A do tego będę dzielić się wiedzą jak wspierać nasz układ od podstaw, czerpiąc z dobrodziejstw Natury.

Szczegóły

Termin: 25 kwietnia, 9 maja, 23 maja, 6 i 20 czerwca
Zapisy i  pytania: tel. 570 587 287, poruszenie.terapie@gmail.com
Cena: 45 zł / spotkanie

Agnieszka Siembab

Jestem naturoterapeutką wierzącą w wielkie siły samozdrowienia drzemiące w każdym z nas. Głównym narzędziem terapeutycznym, który wciąż eksploruję i rozwijam w swojej praktyce jest kinezjologia – energetyczna i neuroenergetyczna oraz edukacyjna. Zapraszam do wspólnej drogi ku równowadze