Nowy gabinet psychologiczny w Pauzie

psycholog

Od stycznia Jola Kajmowicz-Sopicka, założycielka Pauzy, zaprasza do gabinetu pomocy psychologicznej w środy (14.00-18.00) i w czwartki (9.00-13.00).

Warto być świadomą i świadomym własnych potrzeb, uznać wynikające z nich uczucia i zadbać o siebie.

Udziela wsparcia w zakresie:

  • psychoedukacja i poradnictwo
  • interwencja psychologiczna
  • diagnoza trudności i zaburzeń emocjonalnych
  •  wsparcie w kryzysach i trudnych sytuacjach życiowych
  • praca na zasobach i poszukiwanie rozwiązań
  • psychosomatyka, praca z ciałem i świadomością potrzeb
  • wspieranie rozwoju osobistego, trening komunikacji i asertywności

Więcej>

Jola Sopicka

Jolanta Kajmowicz-Sopicka

Psycholożka, pedagożka, menedżerka.
Założycielka Pauza Projekt (2021) – przestrzeni promocji zdrowia fizycznego, psychicznego i zdrowych relacji społecznych.

Mgr psychologii ze specjalnością Psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS (2021 r.), absolwentka Pedagogiki Specjalnej na kierunku Oligofrenopedagogika (2005 r.) oraz Międzynarodowych Stosunków gospodarczych i politycznych w zakresie Studiów Europejskich na Akademii Ekonomicznej (2001 r.). Ukończony Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w 2020 r. (300 godzin) oraz Trening psychologiczny i socjoterapia w Pracowni Psychoedukacji i Terapii w 2016 r. (270 godzin), w trakcie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w akredytowanym ośrodku PSTTSR w Warszawie (od 2023).

Doświadczenie w pracy socjoterapeutycznej w Centrum Integracji Społecznej (2017-2021), Zaangażowana w międzynarodowe projekty edukacyjne i społeczne przy Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym Teatr Grodzki (od 2005), kierowniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej „Jesteś potrzebny!” (2005-2008). Prywatnie mężatka, mama dwóch córek, miłośniczka górskich wędrówek, książek i koncertów na żywo.