Otulić cierpienie
– harmonia healing massage

healing massage


Nasze ciało przechowuje zapis wszystkiego, przez co w życiu przeszliśmy.

Nosi w sobie niewyrażone emocje, nierozwiązane traumy i powtarzane jak mantra negatywne przekonania o sobie i o innych.

Uwięzione w naszych ciałach mogą powodować spustoszenie, jeśli zostaną zignorowane i nigdy niewyrażone. Przejawiaja się one w postaci symptomów, które staja się klarownym komunikatem oferującym potężną możliwość uzdrowienia zarówno na poziomie fizycznym, jak i empcjonalnym.

Dotyk jest jednym z najprostszych, a jednocześnie najbardziej zaawansowanych narzędzi, za pomocą którego jesteśmy w stanie ocalić ból od zapomnienia.

Dla wrażliwców i wszystkich gotowych na przełom w świadomości ciała, sam dotyk uzmysławia i wyciąga z głębokich pokładów podświadomości to, co musi i chce być wyleczone. Uwalnia traumy, lęk przed puszczeniem kontroli, lęk przed utratą… nieprzeżyte emocje. Pojawia się długo oczekiwana przestrzeń do zrozumienia siebie. Zaproszenie do delikatnego i czułego spotkania ze swoim ciałem, ze wszystkimi historiami, które nam ono opowiada, a także z przyjemnością, która wynika z samego ucieleśnienia duszy.

HARMONIA – HEALING MASSSAGE

Autorski masaż łączący wiele technik pracy z dotykiem, który działa na poziomie ciała i umysłu. Rozluźniając napięte, skurczone mięśnie, przynosi przyjemne uczucie ukojenia. Równocześnie uwalnia zablokowane emocje i przywraca swobodny przepływ energii, otwiera drogę do zdrowienia i dobrego samopoczucia.

MONIKA SOLIŃSKA

Z wykształcenia fizjoterapeutka ze specjalizacją w odnowie biologicznej, a z zamiłowania bioenergoterapeutka i baczny obserwatorem ludzkiej psychiki.

Pracuje z pacjentami od 25 lat.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Londynie, gdzie prowadziła prywatną praktykę, współpracując między innymi z lekarzem królowej Elżbiety II.

Przez siedem ostatnich lat pobytu w Wielkiej Brytanii miała zaszczyt pracować jako terapeutka, trenerka i wykładowczyni z zakresu technik samouzdrawiania w jednym z najbardziej prestiżowych klubów dla kobiet. Jej klientkami były znane osoby, między innymi Ella Macpherson, Umma Thurman, Emilia Clarke i Cara Delevingne.

Zapisy: m.a.solinska@gmail.com+48 512 136 038