Warsztaty “Odnaleźć siebie” przez ćwiczenia Qigong

QIGONG

Zapraszamy w poniedziałek i czwartek na godz. 8.30 na warsztaty Qigong prowadzone przez Wiesię Bat.

Ćwiczenia Qigong, które praktykowane są od ponad 4 tys. lat, bazują na doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej. Stworzono je w celach medycznych i profilaktycznych.

Wykonując powolne, płynne ruchy dążymy do uzyskania harmonii ciała i umysłu. Zaawansowana praktyka tych ćwiczeń sprawia, że umysł znajd uje się w stanie medytacji. Na początku, dążymy do zewnętrznego zrównoważenia na poziomie fizycznym. Poprawy koordynacji ruchowej, poczucia równowagi i świadomości ciała. Odnajdujemy siebie od strony czysto fizycznej.

W miarę pogłębiania umiejętności ruchowych, przechodzimy do innego poziomu równowagi. Zaczynamy odnajdywać harmonię zarówno na poziomie fizycznym, emocjonalnym i energetycznym. Ćwiczenia Qigong, dają możliwość zharmonizowania całego ciała w sensie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Praktyka Qigong, to bardzo pomocne narzędzie do odzyskania równowagi wewnętrznej i nabrania sił do konfrontacji ze wszechogarniającym stresem i niepokojami dnia codziennego. Łagodzi napięcia, pozwala na zdystansowanie się od zalewu stresujących bodźców.

O prowadzącej Wiesi Bat

Praktykuje Qigong i Tai Chi od 1998r., najpierw w Warszawie u Nam Hai Bui Ngoc (w Polsce znany pod imieniem ”Nam”), następnie: pod kierunkiem Piotra Gęborysa w Gabinecie Terapii Naturalnych w Lublinie i w szkole Tai Chi YMAA w Lublinie. Stale rozwija swoje umiejętności w Studio Qigong w Warszawie, które współpracuje z Chińskim Stowarzyszeniem Qigongu prozdrowotnego.

Tagi: