Efektywna komunikacja

warsztaty empatii

Jak tworzyć empatyczne relacje, być uważnym na potrzeby innych i własne? Jak wyćwiczyć „mięsień” empatii, by ułatwiał nam życie i skuteczną komunikację w relacjach, w których funkcjonujemy?


Prawdziwa współpraca jest możliwa wtedy, gdy wszyscy uczestnicy ufają, że inni z szacunkiem wezmą ich potrzeby i system wartości. U podstaw procesu Nonviolent Communication jest pełne respektu traktowanie innych ludzi, które daje nam szansę na nawiązanie pomiędzy nimi współpracy.
Marshall Rosenberg

Sztuka komunikacji, oparta na pełnej skupienia obecności i otwartości na uczucia i potrzeby drugiej strony, jest podwaliną serdecznych relacji nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Zaliczana jest do najważniejszych kompetencji przyszłości.

Zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Monikę Naturską: Warsztaty empatii – ćwiczenie efektywnej komunikacji, wszystkich, którzy chcą:

  • nauczyć się skutecznej komunikacji
  • być uważnymi na potrzeby innych i własne
  • budować lepsze, głębsze i bardziej satysfakcjonujące relacje
  • szanować granice – własne i cudze

Zajęcia odbywają się w piątek w godzinach od 17.00 do 18.30. Zapisy: +48 530 850 940, m.naturska@gmail.com
Więcej>

Monika Naturska

Trenerka empatii zanurzona w filozofii porozumienia bez przemocy (NVC) oraz systemu wewnętrznej rodziny (IFS). Fascynatka i propagatorka kręgów naprawczych i konstruktywnej komunikacji. Z podstawowego wykształcenia magister ekonomii specjalność marketing (Akademia Ekonomiczna w Krakowie), jednak rozwój osobisty i poznanie kierunku porozumienia bez przemocy spowodował zwrot w jej karierze zawodowej. W 2018 roku ukończyła Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii oraz liczne wykłady, kursy i warsztaty prowadzone przez certyfikowanych trenerów NVC. Wielokrotnie uczestniczyła w Festiwalach Porozumienia bez Przemocy oraz ukończyła dwa stopnie kursu Kręgów Naprawczych (Restorative Circles by Dominik Barter). W 2020 ukończyła podyplomowe studia (WSB) uzupełniające kwalifikacje pedagogiczne. Prowadzi zajęcia w formie kursów, warsztatów czy wykładów dla firm i organizacji, także dla szkół i przedszkoli oraz osób prywatnych zarówno grupowe jak i indywidualne.