W OBJĘCIACH ODPOCZYNKU – SESJA MEDYTACJI I RELAKSU

medytacja

Zapraszamy 17 sierpnia (czwartek) w godz. 16.30-18.00 na sesję medytacji prowadzonej, oddechu, głębokiego relaksu i poszerzenia świadomości z Joanną Wantuch.


Zapisz się teraz: +48 512 112 840


PODCZAS KAMERALNEGO SPOTKANIA:

  • będziemy całkowicie relaksować ciało, kierując swoją świadomość do wnętrza poprzez medytację prowadzoną
  • będziemy oddychać i wchodzić w stan alfa
  • stymulować hormony w szyszynce, co uwalnia melatoninę – hormon, który obniża poziom stresu, wzmacnia układ odpornościowy, podnosi sprawność umysłową

Medytacja prowadzona z elementami jogi nidry to najlepsza praktyka do tego, żeby uspokoić umysł, układ nerwowy, wesprzeć pracę mózgu, zwiększyć kreatywność i koncentrację. Poprawić jakość snu, ukoić zmęczenie!

Szczegóły:

  • Zabierz ze sobą: własną matę do jogi, ulubiony kocyk, rekomendowany wygodny luźny ubiór: getry, dresy.
  • Inwestycja: 40 zł
  • Ilość miejsc: 4
  • Przygotuj intencje i w sercu również zabierz ją na to spotkanie.PROWADZĄCA

Joanna Wantuch – Dotyk Obecności i Spokoju

Joanna pracuje jako terapeutka, w codziennej pracy z pacjentem korzysta z biodynamicznej terapii czaszkowo – krzyżowej, pracy z intencją, medytacji prowadzonych, pracy z oddechem. Jest w trakcie kursu Biodynamicznej Terapii Czaszkowo – Krzyżowej, ukończyła cztery moduły. Na co dzień związana z Pauzą, gdzie prowadzi swój gabinet.
Z wykształcenia jest pedagogiem, ukończyła również studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej z Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Akademię Trenera. Przez dekadę w Polsce i za granicą pracowała jako HR Ekspert. Prowadzi szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego dla kobiet.
Jest Ambasadorem Zdrowia w firmie Kiszon, gdzie realizuje Tygodnie Zdrowia dla pracowników.
Kocha gotować, zdrowe odżywianie, podróże i wędrówki górskie.

Tagi: