Medytacja i intencja jako narzędzia zmiany

medytacja

Zapraszamy 18 grudnia, godz. 16.30. Cykliczne zajęcia grupowe oparte na wiedzy psychologicznej, neurobiologicznej oraz medytacja prowadzona.

Zajęcia: piątek, 17.00
Najbliższe zajęcia: 18 grudnia, 16.30
Zapisy: sylwia.derylo.positum@gmail.com


Bądź zmianą, którą oczekujesz w życiu.
Mahatma Ghandi


Żyjemy w świecie, w którym to czynniki zewnętrzne mają decydujący wpływ na nasze funkcjonowanie. Decyzje o nas samych wkładamy w ręce specjalistów, pytając ich, jak wychowywać dzieci, jak jeść, jak się czuć, wreszcie jak żyć… Tracimy zaufanie do własnych wyborów. Zapominamy o tym, że to my sami tworzymy nasz świat. Funkcjonując z poziomu automatycznych programów pochodzących z przeszłych doświadczeń, żyjemy w sposób niesatysfakcjonujący. Pojawiające się emocje blokujemy w ciele z lęku przed oceną społeczną, co skutkuje dolegliwościami i schorzeniami, które trudno nam połączyć z wydarzeniami z przeszłości. A jednak… wszystko jest ze sobą połączone.


Medytacja nie tylko służy do relaksacji czy wizualizacji. Jest to jedno z potężniejszych narzędzi , które przynosi realne zmiany w naszym samopoczuciu, pozwala odkryć i uruchomić nasz potencjał, dzięki transformacji wewnętrznych nieuświadomionych programów ,które blokowały nas w drodze do spełnienia, na przekonania które nas wspierają.

Efekty tej metody

  • Zmienisz wewnętrzne przekonania
  • Poznasz pułapki działania mózgu
  • Osiągniesz rezultaty, których pragniesz dzięki Intencji
  • Odzyskasz wpływ i będziesz decydować za siebie
  • Uwolnisz emocje i odczujesz ulgę
  • Zrealizujesz marzenia

Wiedza na temat zasad działania mózgu i kierujących nami wewnętrznych, nieuświadomionych zapisów pozwala na zajęcie funkcji obserwatora samego siebie. Medytacja umożliwia głęboki kontakt z naszą sprawczością, by osiągnąć konkretne cele w wybranych obszarach życia.


Intencja płynąca z serca nie z umysłu. Cel który jest Twoim celem, nie rodziców czy przyjaciół. Jak to jest odzyskać siebie ? Odczuć ulgę? Przyjdź i sprawdź!


Szczegóły

Koszt pojedynczych zajęć: 50 zł
W karnecie za 8 tygodni: 350zł, czyli jedne zajęcia gratisSylwia Deryło

Terapeutka, edukatorka, trenerka rozwoju umiejętności psychospołecznych oraz biznesu z dziesięcioletnim doświadczeniem.

Koordynatorka projektów międzykulturowych w Bielsku-Białej i założycielka przestrzeni.www.wielokulturowe.podbeskidzie.pl

Tagi: